O nas

Centrum Dokumentacji Motoryzacyjnej to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zapewniamy profesjonalną obsługę w miłej atmosferze.

czytaj więcej

Nasze usługi

Nasza firma pomoże Ci załatwić formalności od A do Z. Od Akcyzy do Zarejestrowania i ubezpieczenia. Wybierz swoją ulubioną lub najtańszą firmę ubezpieczeniową.

czytaj więcej

Sprzedaż samochodów

Oferujemy Państwu samochody sprowadzone, głównie od prywatnych właścicieli, z certyfikatami przebiegu oraz sprawdzoną historią. Sprawdź naszą aktualną ofertę.

czytaj więcej

Kontakt

Nie musisz brać wolnego w pracy, tracić czasu i nerwów! Nie musisz nawet na minutę być w żadnym z Urzędów! Skontaktuj się z nami, a załatwimy wszystko za Ciebie!

czytaj więcej

Opinie naszych Klientów

Naprawdę firma rzetelna i uczciwa. Pierwszy raz się spotkałem z taką profesjonalnością i uczciwością w ramach handlu samochodami używanymi. Polecam w 1000%. Kiedyś na pewno wrócę do tej firmy. Życzę dalszych sukcesów.

Piotr Choma

Bardzo miła i konkretna obsługa, zarówno w biurze przy załatwianiu tłumaczeń i rejestracji auta jak i przy sprzedaży aut. Samochody z oryginalnym przebiegiem i w dobrym stanie. Polecam!

Bartek.210.

Komis godny polecenia wszystkie dane o samochodzie zamieszczone na stronie sa wiarygodne i bez zastrzerzen.Wlasciciel komisu udziela wiarygodnych i profesjonalnych informacji . Polecam

Iwona Bojczenko

W lutym tego roku zakupiłem Mazdę 6, do tej pory zrobiłem ponad 6 tysięcy kilometrów i jestem bardzo zadowolony z auta. Według mnie było konkretnie i bez zbędnego mydlenia i gadania o niemcu czy holendrze goniącym do granicy (Zresztą, teraz to by mógł gonić do samego domu bo granice są umowne w strefie Schengen) Auto jak na rocznik 2006 w środku imponuje świeżością. Opis auta był zgodny z jego stanem fizycznym, owszem było kilka mniejszych lub większych rysek, ale kupując 13 -letnie auto nie ma co oczekiwać cudów. Polecam!!!

Łukasz Wojdat

Bardzo rzeczowa firma nie mająca nic wspólnego ze współczesnymi „handlarzami”. Nie zatajają stanu auta, cierpliwie odpowiadają na każde zadane pytanie. Wszyscy pracownicy komisu bardzo sympatyczni i przede wszystkim pozytywnie nastawieni do klienta co sprawiło, że proces sprzedaży odbył się w luźnej i wesołej atmosferze. Mam nadzieje, że będę miał okazje odwiedzić to miejsce ponownie za jakiś czas.

Dawid Słowiński

W Firmie CDM dokonałem zakupu samochodu Nissan Qasghai. Zakup został poprzedzony inspekcją samochodu przeprowadzoną przez profesjonalną firmę, która trwała ok. 4 godzin i nie wykazała żadnych poważnych usterek (stan samochodu zgodny z opisem w ogłoszeniu). Pracownicy CDM w trakcie inspekcji w pełni współpracowali z osobą która ją przeprowadzała oraz cierpliwie i ze zrozumieniem odpowiadali na wszystkie moje pytania. Krótko mówiąc polecam.

Sebastian Szymanski

CDM - Centrum Dokumentacji Motoryzacyjnej - Garwolin