O nas

Sprowadziłeś samochód? Nie masz czasu na załatwienie formalności urzędowych? My zrobimy to za Ciebie! Kompleksowe przygotowanie dokumentów obejmuje pojazdy  nowe i używane, poleasingowe, polskie, sprowadzone z: Holandii, Niemiec, Belgii, Litwy, Hiszpanii, Anglii, Austrii, Włoch, Szwecji, Danii, Francji, Czech, Słowacji, Luxemburga, oraz Szwajcarii, USA i Kanady.

foto-onasNasza oferta dotyczy nie tylko samochodów osobowych lub ciężarowych. To również motory, quady, skutery, traktory i wszystko to co związane z motoryzacją.

Kompleksowe przygotowanie dokumentów - to znaczy wszystko w jednym miejscu! Nasza firma pomoże Ci załatwić formalności od A do Z. Od Akcyzy do Zarejestrowania i ubezpieczenia. Wybierz swoją ulubioną lub najtańszą firmę ubezpieczeniową. Sam o tym zdecydujesz.

  • Nie musisz brać wolnego w pracy, tracić czasu i nerwów!
  • Nie musisz nawet na minutę być w żadnym z Urzędów!

Motoryzacja to nasza pasja. W związku z tym posiadamy również w sprzedaży używane samochody. Nasze motto brzmi: Jakość, nie ilość. W związku z tym oferujemy Państwu samochody sprowadzone, głównie od prywatnych właścicieli, z certyfikatami przebiegu oraz sprawdzoną historią. Klient, który kupi samochód od naszej firmy, nie płaci za cały proces przygotowania do rejestracji. Możliwość zakupu auta już zarejestrowanego - bez dodatkowych opłat za usługę.

Centrum Dokumentacji Motoryzacyjnej to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zawsze miłej atmosferze.

CDM - Centrum Dokumentacji Motoryzacyjnej - Garwolin